آریوبرزن حبیبی اصل
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
تاريخ : چهارشنبه ۱٥ امرداد ،۱۳٩۳ | ٩:٤۸ ‎ق.ظ | نویسنده : آریوبرزن حبیبی اصل
منبع:خبرگزاری عصردنا
همزمان با سالگرد "حسین پناهی" عنوان شد:
پناهی عنوان کرد: از مسئولان استان هیچ درخواست و تقاضایی ندارم بلکه تنها از آنها می خواهم که هنرمندان استان را تا زمانی هستند هم خودشان و هم خانواده هایشان را دریابند.

عصردنا: دختر مرحوم حسین پناهی در دهمین سالگرد درگذشت پدرش با ابراز ناراحتی از مطالبی که به غلط به پدرش نسبت می‌دهند، گفت: چیزی که بعد از مرگ حسین پناهی خیلی از دوستداران او و خانواده‌اش را ناراحت می‌کند انتشار مطالبی است که سهوا” یا عمدا»به نام حسین پناهی منتشر می‌شوند که اصلا نه با قلم وی و نه با شخصیت و روحیات وی هیچ سازگاری ندارند.

به گزارش"عصردنا" به نقل از ایسنا او در بخش دیگری از صحبت‌هایش تصریح می‌کند: متأسفانه مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در گرامیداشت هنرمندان نه زمانی که زنده‌اند و نه زمانی که فوت می‌کنند و نیستند، کار خاصی انجام نمی‌دهند، دلیلش را نمی دانم یا لاقل در مورد حسین پناهی نمی‌دانم.

وی افزود : همیشه فکر کردم چرا باید حسین پناهی با همه عشق و علاقه‌ای که به زادگاهش داشت، در ضمیر ناخود آگاهش از آن گریزان باشد اما بعد از مرگش به این جواب رسیده‌ام چون یا نمی‌خواهیم که به هنرمندانمان ارج گذاریم و یا نمی گذارد و یا دلیلش را نمی دانم.

وی تصریح کرد : البته کسانی بودند که می‌خواستند یاد حسین پناهی را در سالروز درگذشت یا تولدش زنده نگه دارند و ما به عنوان خانواده حسین پناهی این اجازه را هم به آنها دادیم اما متأسفانه حق مطلب ادا نشد و چیزهایی گفته شد یا دیده شد که کاملا با شخصیت یا نگاه و دنیای پناهی متفاوت بود، عمدی یا سهوی بودن آنها را نمی دانم اما متأسفانه چیزی که بعد از مرگ حسین پناهی خیلی از دوستداران او و خانواده اش را ناراحت می‌کند انتشار مطالبی است که سهوا” یا عمدا” به نام حسین پناهی منتشر می‌شوند که اصلا نه با قلم وی و نه با شخصیت و روحیات وی هیچ سازگاری ندارند و متأسفانه در نهایت پیگیری به هم استانی های خودمان می رسیم.

پناهی بیان کرد: من از همه مردم کشور بخصوص هم استانی‌های عزیز و بزرگ و باشعور خودم می‌خواهم که حسین پناهی را تنها و تنها به استناد به کتاب‌ها و نوشته‌های معتبر او بخوانند و بشنوند.

دختر مرحوم حسین پناهی اظهارکرد: حسین پناهی برای کلمه کلمه نوشته ها و شعرهایش رنج کشید و تاوان همه سختی هایش را هم داد فکر می کنم درست نباشد که ما اندیشه بزرگانمان را به بازی بگیریم. ارج نهادن و پاسداشت هنرمندان کمترین کاری است که می توان برای آنها انجام داد.

پناهی عنوان کرد: از مسئولان استان هیچ درخواست و تقاضایی ندارم بلکه تنها از آنها می خواهم که هنرمندان استان را تا زمانی هستند هم خودشان و هم خانواده هایشان را دریابند.

آنا پناهی، دختر مرحوم حسین پناهی تأکید کرد: من از طرف خودم و خانواده حسین پناهی از همه هم استانی‌های عزیز بابت پاسداشت و گرامیداشت حسین پناهی تشکر می کنم همینکه همیشه به یاد او هستند و در جاودانگی نام او تلاش می کنند. حتما که نباید این گرامیداشت در قالب برنامه ای از پیش تعیین شده و مشخص باشد .

وی اضافه کرد: حسین پناهی نیز همه هم استانی هایش را عاشقانه دوست داشت و مطئنم که هیچ چیز مانند خواندن اشعار و گوش دادن صدای حسین پناهی او را خوشحال نمی کند.آریوبرزن حبیبی اصل
نام:آریوبرزن نام خانوادگی:حبیبی اصل سن:37سال مدرک تحصیلی:فوق لیسانس تاریخ شغل:دبیرتاریخ
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر: